OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ MĘKI PAŃSKIEJ

25 marca 2018

  1. Rozpoczynamy obchody Wielkiego Tygodnia. Zapraszamy do udziału w liturgiach Triduum Paschalnego.

W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00.

W Wielki Piątek Liturgia Godzin o godz. 7.30, adoracja Chrystusa w „Ciemnicy” przez cały dzień. O godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Miłosierdzia Bożego przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego i na Nabożeństwo wieczorne o godz. 18.00. Gorzkie żale o godz. 21.00. W Wielki Piątek ofiary składamy na Grób Pański w Jerozolimie. W Wielki Piątek obowiązuje nas post ścisły.

W Wielką Sobotę Liturgia Godzin o godz. 7.30, święcenie pokarmów od godz. 9.00 do 17.00. Okazja do adoracji Jezusa Chrystusa w Grobie i do spowiedzi. Składamy dary i ofiary na potrzeby ubogich z naszej parafii. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30 i Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 19.00. Na liturgię Wigilii Paschalnej przynosimy „paschaliki wielkanocne” lub gromnice.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msza św. „Rezuekcyjna” o godz. 6.00.

Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 7.00. Kancelaria parafialna w Wielkim Tygodniu będzie czynna w poniedziałek, wtorek i środę.

2. Spotkanie Wspólnoty KSP dziś po Mszy św. o godz. 13.00.

3. Zapraszamy dziś po Mszy św. o 18.00 na Wieczór Modlitewny ze śpiewem pieśni pokutnych, uwielbienia, oraz z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Przyjdź usłysz świadectwa uzdrowień, powierz swoje życie Jezusowi, oczekuj Jego mocy w swoim życiu.

4. Składamy serdeczne podziękowania Ks. Pawłowi Żelichowskiemu oraz aktorom biorącym udział w Misterium Drogi Krzyżowej a także Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym za przygotowanie rozważań na Drogę Krzyżową. Dziękujemy również wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w przygotowaniu tego pięknego i przejmującego wydarzenia.

5. Pary małżeńskie obchodzące jubileusze swojego małżeństwa zapraszamy na Mszę św. Jubileuszową w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 13.00. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w Mszy św. Jubileuszowej.

6. Próba sypania kwiatów na Procesję Rezurekcyjną odbędzie się w najbliższy wtorek 27 marca o godz. 17.00. Zapraszamy Bielanki oraz chętne dziewczynki.

7. Badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów oraz echo serca. Odbędą się 5 kwietnia (czwartek) od godz. 8.00 w przychodni lekarskiej „Mak-Med., przy ul. Armii Krajowej 64/13 w Wołominie. Badania są odpłatne. Cena jednego 55 zł. Bliższe informacje w przychodni i na plakacie w gablocie z ogłoszeniami.

8. Taca z poprzedniej niedzieli była przeznaczona na opłacenie faktury za ogrzewanie naszego kościoła. Zebraliśmy 9639 zł. Dziękujemy z całego serca za ofiarność i każdy gest życzliwości.

9. Pomódlmy się jeszcze za naszych drogich zmarłych. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Bogumiła Wąsowska l.94, Tadeusz Jachacy l.66, Andrzej Falkowski l.65 oraz Bożena Lonc l.60.