OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XII NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU

25 czerwca 2017

  1. Spotkanie wspólnoty KSP dziś po Mszy św. o godz. 13.00.
  2. Spotkanie Wspólnoty Różańcowej Róż Rodzinnych dziś o godz. 16.00.
  3. W dniu dzisiejszym w Zduńskiej Woli rozpoczynają się rekolekcje zakonne dla kapłanów i braci zakonnych - Orionistów. Uczestniczą w nich również nasi współbracia z Wołomina. Towarzyszmy im naszą modlitwą w tym szczególnym czasie świętych rekolekcji.
  4. Dziś po Mszy św. wieczornej, Wspólnota Kościoła Domowego zaprasza na Adorację Pana Jezusa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, modlitwę poprowadzi charyzmatyk Zygmunt Szczepański z rozpoznanym darem uzdrawiania. Po modlitwie będzie możliwość nabycia książki ze świadectwami „Raport z modlitwy o uzdrowienie”.
  5. Od jutra wchodzimy w wakacyjny rozkład Mszy świętych, czyli w dni powszednie Msza św. poranna będzie sprawowana o godz. 7.30, a nie o 7.00 jak to było w czasie roku szkolnego. Pozostałe Msze św. bez zmian.
  6. W najbliższy czwartek 29-go czerwca obchodzimy Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca w tym dniu przeznaczona jest na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej. Jest to również dzień imienin Ks. Pawła Żelichowskiego i Pana Kościelnego, Pana Piotra Anikiej. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową w czwartek o godz. 18.00.
  7. Fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro zachęca do nabycia tomiku wierszy pt. Krzyk Serca. Każda dobrowolna ofiara zostanie przeznaczona na leczenie 19-letniego Bartosza, brata zmarłego poety.
  8. Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Wołominie zaprasza mieszkańców na badanie gęstości kości w kierunku osteoporozy. Badania są bezpłatne dla kobiet po 40-tym roku życia i mężczyzn po 60-tym roku życia. Odbędą się 29 czerwca w godzinach od 9.00 do 17.00 przed budynkiem szpitala. Szczegóły na plakacie w gablocie z ogłoszeniami.
  9. Od grudnia 2016 roku do sierpnia 2017 roku trwa Wielka Nowenna przed Peregrynacją Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, która odbędzie się w naszym dekanacie w marcu 2018 roku. Nowennę odprawiamy w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 1-go lipca. Po Mszy św. o 18.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec, chwila adoracji prywatnej i zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  10. Pomódlmy się jeszcze za naszych drogich zmarłych: krewnych, przyjaciół, dobrodziejów, budowniczych naszej świątyni oraz zmarłych w naszym hospicjum i szpitalu powiatowym. W minionym tygodniu odeszli od nas do wieczności: Zdzisława Mikulska l. 61, Edward Dąbrowski l. 79 i Halina Ochowiak l. 85, której pogrzeb odbędzie się jutro.