OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

23 kwietnia 2017

  1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w Kościele jako Święto Miłosierdzia Bożego. Jest to również patronalne święto Parafialnego Zespołu Charytatywnego Caritas. Członkom tego zespołu pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i poświęcenie w pracy dla ubogich i potrzebujących naszej parafii. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego związane z odpustem zupełnym zostanie odprawione dziś o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  2. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza dziś po Mszy św. o godz. 18.00 na Adorację Uwielbienia Jezusa z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  3. Jutro obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Spotkanie Rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie do Muszyny odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) o godz.19.00 w auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na spotkanie należy przynieść wypełnioną kartę kolonijną dziecka oraz drugą ratę wpłaty na kolonie.
  5. Spotkanie Wspólnoty KSP w przyszłą niedzielę 30-go kwietnia po Mszy św. o godz. 13.00.
  6. Księża Proboszczowie wołomińskich parafii oraz Burmistrz Wołomina serdecznie zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w obchodach trzeciej rocznicy Kanonizacji Świętego Jana Pawła II. Spotkanie modlitewne odbędzie się w najbliższy czwartek 27-go kwietnia o godz. 19.30 na Placu 3-go Maja w Wołominie.
  7. Zachęcamy do udziału w oriońskim czuwaniu na Jasnej Górze, które odbędzie się z piątego na szóstego maja. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
  8. 20 maja organizujemy w naszej parafii festyn pod hasłem: „Święto Rodziny”, dlatego już dzisiaj zwracamy się z prośbą do parafian o fanty, które dołączymy do loterii.
  9. Pomódlmy się jeszcze za naszych drogich zmarłych: krewnych, przyjaciół, dobrodziejów, budowniczych naszej świątyni oraz zmarłych w naszym hospicjum i szpitalu powiatowym. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Adam Wleklak l. 70, Andrzej Sarnowski l. 79, Józef Wieliczko l. 87 oraz Jan Książkiewicz l. 84, którego pogrzeb odbędzie się w środę.